Rzeszów Nieruchomości - Biura Nieruchomości, Ogłoszenia, Agencje Nieruchomości


Idź do treści

Biura i Agencje

Firma P.W. SEZAM istnieje od 1995r. Główną dziedziną działalności było i jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działalność ta prowadzona jest w oparciu o odpowiednie przygotowanie zawodowe z zakresu szacowania nieruchomości oraz zawodową licencję nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Właścicielem firmy jest mgr inż. Jagoda Samborska - licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 280 otrzymana w 1999r. i jako pośrednik jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Jagoda Samborska była współzałożycielem Galicyjskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i jego pierwszym prezesem. Po połączeniu stowarzyszeń jest Członkiem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, od 6 lat - Członkiem Zarządu RSPON, od 2 lat - Wiceprezesem RSPON, Członkiem Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, Członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, współtwórcą Podkarpackiego Kuriera Nieruchomości oraz wspólnej bazy nieruchomości - Podkarpackiego Banku Nieruchomości, skupiającego 18 biur Podkarpacia. Sukcesy firmy osiągane są dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości branży i wysokiej kulturze osobistej właścicielki i pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem, starannie dbając o prawidłowość przebiegu transakcji.

Podstawowymi obszarami działalności firmy SEZAM są:
- pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości
- pośrednictwo w zakupie, wynajmie mieszkań i budynków mieszkalnych
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie lokali biurowych, handlowych, obiektów komercyjnych
- pośrednictwo w zakupie sprzedaży działek
- doradztwo

Firma SEZAM zapewnia swoim klientom:
- doświadczenie i kulturę obsługi klienta
- bezpłatne przyjmowanie zgłoszeń
- kompleksową obsługę transakcji
- doradztwo
- reklamę i promocję zgłaszanych nieruchomości
- ocenę rynkową zgłoszonej nieruchomości
- pośrednictwo w uzyskaniu kredytu ie zakupu wybranej przez klienta nieruchomości
- dyskrecję

Sezam Biuro Nieruchomości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SEZAM" Jagoda Samborska
ul. Zygmuntowska 9
35-025 Rzeszów
tel./fax 0178520384

Kwaśniak Nieruchomości
Agencja Pośrednictwa Handlowego i Usług "KWAŚNIAK" istnieje od 1995 r. Od samego początku istnienia firmy głównym profilem jej działalności było pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działalność nasza prowadzona jest w oparciu o odpowiednie przygotowanie zawodowe. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klienta . Naszaoferta kredytowaoparta jest na współpracy z pewnymi i renomowanymi bankami. Posiadamy dobrą znajomość branży dzięki której służymy doradztwem i fachową obsługą . Dzięki dużemu zaangażowaniu Właściciela firmy i jego pracowników firma cieszy się dużą ilością ofert oraz bardzo dobrą opinią wśród klientów.

KWAŚNIAK Nieruchomości
Rzeszów, ul. 3-go Maja 14
tel.: 017 853 80 08
tel.: 017 862 85 65
biuro@kwasniaknieruchomosci.com
nieruchomosci@kwasniak.net
http://www.kwasniak.net

Janosik Nieruchomości
Biuro nieruchomości Janosik zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą.
Biuro Nieruchomości Janosik 35-030 Rzeszów
ul. Kościuszki 7
tel. (0-17) 862-16-19
fax (0-17) 862-16-19

Domino Nieruchomości-DOMINO


Biuro Obrotu Nieruchomościami świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i kojarzenia Stron transakcji. Wedle Państwa potrzeb: wyszukuje odpowiednie nieruchomości do zakupu lub najmu lub klientów zainteresowanych nabyciem lub najmem posiadanych przez Państwa nieruchomości. Misja DOMINO Nieruchomości: dostarczanie wysokiej jakości kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz maksymalne zaspokajanie oczekiwań klienta. Podstawowe obszary działalności DOMINO Nieruchomości to: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, sprzedaż i kupno mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych, wynajem mieszkań, domów, lokali i obiektów handlowych i usługowych, magazynów, kompleksowa obsługa firm, doradztwo w zakresie zagospodarowania i wykorzystania nieruchomości celem podniesienia atrakcyjności rynkowej, obsługa finansowa inwestycji: kredyty mieszkaniowe, leasing, obsługa podmiotów zagranicznych profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji. Wszechstronność - DOMINO Nieruchomości pośredniczy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, obiektów handlowych, magazynów, biur, działek budowlanych i rolnych.

Biuro Nieruchomości Domino
Rzeszów, ul. Kopernika 2
tel. (17) 852 99 99, tel./fax (17) 852 99 98
kom. 0 600 280 380

IAN GROUP Nieruchomości


Licencjonowane biuro nieruchomości IAN GROUP specjalizujemy się w kompleksowym pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wycenie i doradztwie w zakresie kupna-sprzedaży mieszkań. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży i zakupu gruntów i działek oraz domów. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w "Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.". Posiadamy licencje zawodową numer 3613. Każdy krok należy do pracowników IAN GROUP, którzy podczas całego procesu reprezentują Klienta działając wyłącznie w jego interesie.


IAN GROUP Nieruchomości
Rzeszów 35-030, ul. T. Kościuszki 4/3
tel/fax 17 864 06 06
tel. kom 604 150 043
iangroup@iangroup.net
nieruchomosci@iangroup.net
www.nieruchomosci.iangroup.net

Biuro Obrotu Nieruchomościami CERTUS-istnieje od 1997 r. Atutem firmy jest różnorodność oferowanych usług z zakresu obrotu nieruchomościami i usług reklamowych. Od samego początku istnienia firmy główny profil naszej działalności stanowiło pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obejmujące cały segment rynku mieszkań, domów, biur, lokali i obiektów użytkowych, jak również działek budowlanych i rekreacyjnych. Działalność nasza prowadzona jest w oparciu o odpowiednie przygotowanie zawodowe - posiadamy dwie licencje zawodowe nadane przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 278 i 281.


Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości branży i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych Klientów tak, aby proponowana przez nas oferta była zawsze dostosowana do potrzeb całej rzeszy Klientów korzystających z naszych usług zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji państwowych. Naszym Klientom zapewniamy pełną dyskrecje i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w Towarzystwie Ubezpieczeniowym "Warta". Wysoką pozycję na rynku nieruchomości na Podkarpaciu zawdzięczamy nie tylko wszechstronności i profesjonalizmowi, ale również zaangażowaniu i szybkości działania. W zakresie usług naszej firmy oferujemy: kompleksową, profesjonalną obsługę pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i zamianie nieruchomości, najem i wynajem lokali mieszkalnych oraz użytkowych, doradztwo inwestycyjne dla klientów strategicznych, wyszukiwanie nieruchomości według parametrów wskazanych przez klientów, wycenę rynkową nieruchomości, kredyty hipoteczne, leasing nieruchomości.

Biuro Obrotu Nieruchomościami CERTUS
35-064 Rzeszów, ul. Rynek 17
tel. (0-17) 852-26-23
tel./fax (0-17) 862-11-87

Agencja Obrotu Nieruchomościami KRAMM
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Obrotu Nieruchomościami KRAMM
35-068 Rzeszów ul.
Grunwaldzka 18
tel. (017) 852-06-40
tel. (017) 852-47-81

Agencja Nieruchomości OMEGA
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Nieruchomości OMEGA
Rzeszów, ul. Asnyka 10
tel.017 85 25 550

Cisek Nieruchomości


Biuro działa w systemie wymiany ofert pod nazwą Podkarpacki Bank Nieruchomości. Mamy pełny dostęp do wszystkich ofert umieszczonych w tym banku. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami, starannie dbając o prawidłowość przebiegu transakcji sprawdzamy, na podstawie dokumentów stan prawny nieruchomości, wydajemy opinię o szacunkowej cenie rynkowej nieruchomości, informujemy o opłatach, podatkach i formach rozliczania się stron, wyjaśniamy szczegółowo zapisy znajdujące się w umowie pośrednictwa, informujemy i pomagamy w sprawach kredytowych. Na życzenie Klientów: zapewniamy obsługę notarialną, sporządzamy protokoły przekazywania nieruchomości nabywcom, pomagamy w sprawach zmiany umów z dostawcami energii, doradzamy w sprawach remontowych, organizujemy przeprowadzki.

Cisek - Nieruchomości
ul. B. Śmiałego 8/5
35-624 Rzeszów
tel: 017 87-302-60

A. Arenda Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
A.ARENDA Biuro Nieruchomości
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 33a
tel. 017 85 22 876

Agencja Nieruchomości DOM
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Nieruchomości DOM
Rzeszów, ul. Targowa 3 pok. 2
tel. (017) 850 12 01, (017) 853 83 74
fax (017) 850 12 03

Biuro Nieruchomości FILIPAK


Biuro Nieruchomości FILIPAK działa na terenie Rzeszowa już od 1982 r., co świadczy o długoletniej praktyce, doświadczeniu i profesjonalizmie. Działalnością biura jest pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie: mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów produkcyjnych oraz innych nieruchomości. Posiadamy licencję nr 706 nadana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w "Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.". Jesteśmy członkami "Rzeszowskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami", "Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości" oraz " Podkarpackiego Banku Nieruchomości". Zgłaszając swoją ofertę do nas macie Państwo pewność, że zajmiemy się nią profesjonalnie. Zgłoszone oferty ogłaszane są m.in.: w prasie lokalnej ("Super Nowości", "Nowiny", "Gazeta Wyborcza", "Podkarpacki Kurier Nieruchomości"); "Podkarpacki Bank Nieruchomości". W zakresie naszych usług jest doradztwo finansowe, wycena nieruchomości, sprawdzanie nieruchomości będącej przedmiotem transakcji, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia aktu notarialnego oraz obsługa w zakresie kredytu hipotecznego.

Biuro Nieruchomości FILIPAK
Rzeszów, ul. 3-go Maja 28/10
tel. 853 40 31

Giergiel Nieruchomości


Jeśli chcesz sprzedać swój dom, mieszkanie lub inny rodzaj nieruchomości, powierz znalezienie kupującego agencji GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI, ponieważ: na podstawie przeprowadzonych oględzin dowiesz się jaka będzie najlepsza, najoptymalniejsza cena ofertowa, dowiesz się jak najlepiej przygotować dom czy mieszkanie do sprzedaży, profesjonalnie przeprowadzimy promocję Twojej oferty w lokalnej prasie, witrynach wystawowych i na stronach WWW w Internecie. Oprócz tego, dodatkowo: na życzenie powiesimy baner reklamowy wprost na nieruchomosci, natychmiast przekażemy Klientom poszukującym ciekawych ofert, informację o Twojej ofercie, przekażemy ofertę do innych współpracujących z nami biur nieruchomości, na życzenie zorganizujemy tzw. "Dni otwarte" nieruchomości. Twoją ofertę wydrukują codziennie (5x w tygodniu) w formie ogłoszeń drobnych "Nowiny" , "Super Nowości" (tutaj dodatkowo 3x w tygodniu ogłoszenie drobne ze zdjęciem) oraz miesięczniki "Podkarpacki Kurier Nieruchomości", "Rzeszowski Rynek Nieruchomości". Ponieważ biuro GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI ma ugruntowaną pozycję na regionalnym i lokalnym rynku nieruchomości (właściciel rozpoczał działalność gospodarczą w kwietniu 1993 roku), posiadamy wymagane uprawnienia zawodowe (m.in. Alina Obara: licencja nr 3375), w swojej pracy stosujemy m. in. "Kodeks etyki zawodowej" oraz "Standardy zawodowe", zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Uregulowania tam zawarte oraz stałe doskonalenie kwalifikacji zawodowych, pozwalają nam zapewnić wysoki poziom naszych usług, a Ty możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie obsługi. Dodatkowo to bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej, jaką posiadamy w wyniku zawarcia umowy ubezpieczeniowej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA.

GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI
RZESZÓW UL. KS. JAŁOWEGO 5A
TEL. 017 85 33 124, 0608625520
RZESZÓW UL. 3-GO MAJA 9
TEL. 017 850 74 06

Makro Buro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
MAKRO Nieruchomości
Rzeszów, ul. Jagiellońska 9
tel. 017 853 66 23

Sezam Biuro Nieruchomości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SEZAM" Jagoda Samborska
ul. Zygmuntowska 9
35-025 Rzeszów
tel./fax 0178520384

Agenda Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
AGENDA Nieruchomości
Rzeszów, ul. Zamkowa 9/9
tel. 017 85 29 683

Dagmed Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
DAGMED Nieruchomości Rzeszów, ul. Kopernika 18a
tel: 017 85 00 877

Marka Biuro Nieruchomości


Zgłoś nam mieszkanie, lokal, dom, a Twoją ofertą zajmiemy się fachowo, sfotografujemy, ogłosimy w lokalnej prasie, miesięczniku Podkarpacki Kurier Nieruchomości, Rzeszowskim Rynku Nieruchomości oraz przedstawimy w internecie na naszej stronie.

Marka Biuro Nieruchomości
35-328 Rzeszów
ul. Popiełuszki 26b

**********Ian Group Biuro Nieruchomości
Specjalizujemy się w kompleksowym pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wycenie i doradztwie w zakresie kupna-sprzedaży mieszkań. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży i zakupu gruntów i działek oraz domów.
35-030 Reszów
ul. Kościuszki 4/3
tel: 017 8640606, 0604150046

Janosik Nieruchomości
Biuro nieruchomości Janosik zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą.
Biuro Nieruchomości Janosik 35-030 Rzeszów
ul. Kościuszki 7
tel. (0-17) 862-16-19
fax (0-17) 862-16-19

Domino Nieruchomości-DOMINO
Biuro Obrotu Nieruchomościami świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i kojarzenia Stron transakcji. Wedle Państwa potrzeb: wyszukuje odpowiednie nieruchomości do zakupu lub najmu lub klientów zainteresowanych nabyciem lub najmem posiadanych przez Państwa nieruchomości. Misja DOMINO Nieruchomości: dostarczanie wysokiej jakości kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz maksymalne zaspokajanie oczekiwań klienta. Podstawowe obszary działalności DOMINO Nieruchomości to: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, sprzedaż i kupno mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych, wynajem mieszkań, domów, lokali i obiektów handlowych i usługowych, magazynów, kompleksowa obsługa firm, doradztwo w zakresie zagospodarowania i wykorzystania nieruchomości celem podniesienia atrakcyjności rynkowej, obsługa finansowa inwestycji: kredyty mieszkaniowe, leasing, obsługa podmiotów zagranicznych profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji. Wszechstronność - DOMINO Nieruchomości pośredniczy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, obiektów handlowych, magazynów, biur, działek budowlanych i rolnych.
Biuro Nieruchomości Domino
Rzeszów, ul. Kopernika 2
tel. (17) 852 99 99, tel./fax (17) 852 99 98
kom. 0 600 280 380

Biuro Obrotu Nieruchomościami CERTUS-istnieje od 1997 r. Atutem firmy jest różnorodność oferowanych usług z zakresu obrotu nieruchomościami i usług reklamowych. Od samego początku istnienia firmy główny profil naszej działalności stanowiło pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obejmujące cały segment rynku mieszkań, domów, biur, lokali i obiektów użytkowych, jak również działek budowlanych i rekreacyjnych. Działalność nasza prowadzona jest w oparciu o odpowiednie przygotowanie zawodowe - posiadamy dwie licencje zawodowe nadane przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 278 i 281.
Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości branży i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych Klientów tak, aby proponowana przez nas oferta była zawsze dostosowana do potrzeb całej rzeszy Klientów korzystających z naszych usług zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji państwowych. Naszym Klientom zapewniamy pełną dyskrecje i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w Towarzystwie Ubezpieczeniowym "Warta". Wysoką pozycję na rynku nieruchomości na Podkarpaciu zawdzięczamy nie tylko wszechstronności i profesjonalizmowi, ale również zaangażowaniu i szybkości działania. W zakresie usług naszej firmy oferujemy: kompleksową, profesjonalną obsługę pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i zamianie nieruchomości, najem i wynajem lokali mieszkalnych oraz użytkowych, doradztwo inwestycyjne dla klientów strategicznych, wyszukiwanie nieruchomości według parametrów wskazanych przez klientów, wycenę rynkową nieruchomości, kredyty hipoteczne, leasing nieruchomości.
Biuro Obrotu Nieruchomościami CERTUS
35-064 Rzeszów, ul. Rynek 17
tel. (0-17) 852-26-23
tel./fax (0-17) 862-11-87

Agencja Obrotu Nieruchomościami KRAMM
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Obrotu Nieruchomościami KRAMM
35-068 Rzeszów ul.
Grunwaldzka 18
tel. (017) 852-06-40
tel. (017) 852-47-81

Agenda Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
AGENDA Nieruchomości
Rzeszów, ul. Zamkowa 9/9
tel. 017 85 29 683

Dagmed Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
DAGMED Nieruchomości Rzeszów, ul. Kopernika 18a
tel: 017 85 00 877

Marka Biuro Nieruchomości
Zgłoś nam mieszkanie, lokal, dom, a Twoją ofertą zajmiemy się fachowo, sfotografujemy, ogłosimy w lokalnej prasie, miesięczniku Podkarpacki Kurier Nieruchomości, Rzeszowskim Rynku Nieruchomości oraz przedstawimy w internecie na naszej stronie.
Marka Biuro Nieruchomości
35-328 Rzeszów
ul. Popiełuszki 26b

Oferta rzeszowskich biur nieruchomości:
- sprzedaż nieruchomości
- lokale użytkowe na sprzedaż
- działki na sprzedaż
- mieszkania na sprzedaż
- domy na sprzedaż
- sprzedaż nieruchomości w Rzeszowie
- zamiana: mieszkania / domy / działki / lokale użytkowe i powierzchnie handlowe
- agencje nieruchomości w Rzeszowie zapraszaja do korzystania ze swoich usług.Agencja Nieruchomości OMEGA
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Nieruchomości OMEGA
Rzeszów, ul. Asnyka 10
tel.017 85 25 550

Cisek Nieruchomości
Biuro działa w systemie wymiany ofert pod nazwą Podkarpacki Bank Nieruchomości. Mamy pełny dostęp do wszystkich ofert umieszczonych w tym banku. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami, starannie dbając o prawidłowość przebiegu transakcji sprawdzamy, na podstawie dokumentów stan prawny nieruchomości, wydajemy opinię o szacunkowej cenie rynkowej nieruchomości, informujemy o opłatach, podatkach i formach rozliczania się stron, wyjaśniamy szczegółowo zapisy znajdujące się w umowie pośrednictwa, informujemy i pomagamy w sprawach kredytowych. Na życzenie Klientów: zapewniamy obsługę notarialną, sporządzamy protokoły przekazywania nieruchomości nabywcom, pomagamy w sprawach zmiany umów z dostawcami energii, doradzamy w sprawach remontowych, organizujemy przeprowadzki.
Cisek - Nieruchomości
ul. B. Śmiałego 8/5
35-624 Rzeszów
tel: 017 87-302-60

A. Arenda Biuro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
A.ARENDA Biuro Nieruchomości
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 33a
tel. 017 85 22 876

Agencja Nieruchomości DOM
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Agencja Nieruchomości DOM
Rzeszów, ul. Targowa 3 pok. 2
tel. (017) 850 12 01, (017) 853 83 74
fax (017) 850 12 03

Biuro Nieruchomości FILIPAK
Biuro Nieruchomości FILIPAK działa na terenie Rzeszowa już od 1982 r., co świadczy o długoletniej praktyce, doświadczeniu i profesjonalizmie. Działalnością biura jest pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie: mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów produkcyjnych oraz innych nieruchomości. Posiadamy licencję nr 706 nadana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w "Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.". Jesteśmy członkami "Rzeszowskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami", "Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości" oraz " Podkarpackiego Banku Nieruchomości". Zgłaszając swoją ofertę do nas macie Państwo pewność, że zajmiemy się nią profesjonalnie. Zgłoszone oferty ogłaszane są m.in.: w prasie lokalnej ("Super Nowości", "Nowiny", "Gazeta Wyborcza", "Podkarpacki Kurier Nieruchomości"); "Podkarpacki Bank Nieruchomości". W zakresie naszych usług jest doradztwo finansowe, wycena nieruchomości, sprawdzanie nieruchomości będącej przedmiotem transakcji, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia aktu notarialnego oraz obsługa w zakresie kredytu hipotecznego.
Biuro Nieruchomości FILIPAK
Rzeszów, ul. 3-go Maja 28/10
tel. 853 40 31

Giergiel Nieruchomości
Jeśli chcesz sprzedać swój dom, mieszkanie lub inny rodzaj nieruchomości, powierz znalezienie kupującego agencji GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI, ponieważ: na podstawie przeprowadzonych oględzin dowiesz się jaka będzie najlepsza, najoptymalniejsza cena ofertowa, dowiesz się jak najlepiej przygotować dom czy mieszkanie do sprzedaży, profesjonalnie przeprowadzimy promocję Twojej oferty w lokalnej prasie, witrynach wystawowych i na stronach WWW w Internecie. Oprócz tego, dodatkowo: na życzenie powiesimy baner reklamowy wprost na nieruchomosci, natychmiast przekażemy Klientom poszukującym ciekawych ofert, informację o Twojej ofercie, przekażemy ofertę do innych współpracujących z nami biur nieruchomości, na życzenie zorganizujemy tzw. "Dni otwarte" nieruchomości. Twoją ofertę wydrukują codziennie (5x w tygodniu) w formie ogłoszeń drobnych "Nowiny" , "Super Nowości" (tutaj dodatkowo 3x w tygodniu ogłoszenie drobne ze zdjęciem) oraz miesięczniki "Podkarpacki Kurier Nieruchomości", "Rzeszowski Rynek Nieruchomości". Ponieważ biuro GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI ma ugruntowaną pozycję na regionalnym i lokalnym rynku nieruchomości (właściciel rozpoczał działalność gospodarczą w kwietniu 1993 roku), posiadamy wymagane uprawnienia zawodowe (m.in. Alina Obara: licencja nr 3375), w swojej pracy stosujemy m. in. "Kodeks etyki zawodowej" oraz "Standardy zawodowe", zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Uregulowania tam zawarte oraz stałe doskonalenie kwalifikacji zawodowych, pozwalają nam zapewnić wysoki poziom naszych usług, a Ty możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie obsługi. Dodatkowo to bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej, jaką posiadamy w wyniku zawarcia umowy ubezpieczeniowej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA.
GIERGIEL NIERUCHOMOŚCI
RZESZÓW UL. KS. JAŁOWEGO 5A
TEL. 017 85 33 124, 0608625520
RZESZÓW UL. 3-GO MAJA 9
TEL. 017 850 74 06

Makro Buro Nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
MAKRO Nieruchomości
Rzeszów, ul. Jagiellońska 9
tel. 017 853 66 23

Sezam Biuro Nieruchomości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SEZAM" Jagoda Samborska
ul. Zygmuntowska 9
35-025 Rzeszów
tel./fax 0178520384


Powrót do treści | Wróć do menu głównego